کامل‌ترین آموزش دانلود از اینستاگرام+ابزار رایگان

کامل‌ترین آموزش دانلود از اینستاگرام+ابزار رایگان

شاید بسیاری از کاربران در اینستاگرام نتوانند عکس و یا فیلمی را به صورت کامل دانلود کنند. به این دلیل ما می خواهیم در این مقاله آموزشی از سایت بانک فالوور به شما آموزش کامل نحوه دانلود از اینستاگرام را ارائه دهیم تا راحت تر بتوانید این کار را انجام دهید و دیگر با مشکل مواجه نشوید.

از آنجایی که در خود اینستاگرام این امکان وجود ندارد که بتوان فیلم و یا عکسی را دانلود کرد باید از روش های دیگری برای این کار استفاده کرد. در اینستاگرام انواع و اقسام فیلم ها و استوری ها و پست و… اشتراک گذاری می شود و مردم از این طریق با یکدیگر در حال تعامل می باشند.

در واقع اینستاگرام یک پلتفرم بصری می باشد.. اما با این حال امکان دانلود هیچ کدام از آنها به صورت مستقیم ممکن نیست. اما خب گاهی اوقات پیش می آید که بخواهید یک استوری و یا پست را ذخیره کنید.

در این صورت به دنبال راهکار هایی خواهید بود که با استفاده از آن ها این کار را انجام دهید. پس حتما این مقاله را انتها مطالعه نمایید تا شما را با یک ابزار رایگان برای دانلود کردن عکس و استوری و ریلز و… آشنا کنیم.

آموزش کامل ترین نحوه دانلود از اینستاگرام

با توجه به این که در بخش های بالا تر هم اشاره شد که اینستاگرام چنین اجازه را به کاربران خود نداده است که به صورت مستقیم بتوانند عکس و یا استوری های مورد نظر خودشان را دانلود کنند خیلی از کاربران همواره به دنبال روش های دیگری برای انجام این کار می باشند.

بسیاری از کاربران که از گوشی های نسل جدید استفاده می کنند آن ها نیز نمی توانند از اینستاگرام چیزی را دانلود کنند و همه مجبورهستند که برای ذخیره عکس ها از روش اسکرین شات و برای ذخیره فیلم از اسکرین رکورد ها استفاده کنند.

اما خب استفاده کردن از اسکرین شات ممکن است باعث افت کیفیت عکس ها گردد به این علت نمی تواند روشی مناسب برای ذخیره عکس ها باشد. در بخش های زیر به صورت کامل روش های دانلود تمامی پست ها، استوری و … را ارائه می دهیم:

نحوه دانلود پروفایل در اینستاگرام

همانطور که میدانید پروفایل اینستاگرام نقش مهمی را برای پیج ها  و برند ها دارد. به این علت معمولا کاربران از بهترین عکس ها برای پروفایل خود استفاده می کنند. گاهی می خواهید پروفایل یک فرد دیگر را دانلود کنید و یا آن را در اندازه بزرگ تر ببینید. برای انجام این کار می توانید از اپلیکیشن های زیر استفاده کنید:

Big profile HD picture viewer save for Instagram

Profile download for Instagram

آموزش کامل ترین نحوه دانلود از اینستاگرام

 

نحوه دانلود کردن استوری در اینستاگرام

این روز ها قسمت استوری کاربرد زیادی دارد و از آن معمولا برای ثبت لحظات روزمره و یا روند تولید محصول و … استفاده می کنند. استوری اینستاگرام معمولا باعث افزایش تعامل میان کاربران می گردد.

گاهی اوقات از استوری اسکرین شات میگیریم برای ذخیره عکس اما خب همان طور که گفتیم روش مناسب برای برای ذخیره نمی باشد. می توانید برای این کار از برنامه های زیر استفاده کنید:

Story saver

story saver.net و یا سایت

نحوه دانلود کردن استوری در اینستاگرام

 

نحوه دانلود لایو اینستاگرام

بسیاری از کاربران معمولا در اینستاگرام به دنبال روش هایی جهت دانلود لایو دیگران می باشند. معمولا کاربران زمانی که با یک لایو آموزشی رو در رو می شوند تمایل دارند آن را سیو کنند و بعد هم از آن استفاده کنند. اما خب نمی توانند. بنابراین می توانید با استفاده از روش های زیر اقدام به دانلود لایو خود و یا دیگران نیز بکنید:

برای دانلود کردن لایو خودتان می توانید پس از به پایان رسیدن لایو، گزینه دانلود ویدئو را بزنید.

برای دانلود کردن لایو دیگران نیز می توانید از این روش ها استفاده کنید:

Screen recorder

Download gram

نحوه دانلود لایو اینستاگرام

Instasave.xyz

Quick save

نحوه دانلود لایو اینستاگرام 2

 

و باز هم به انتهای یک مقاله آموزشی دیگری از وب سایت بانک فالوور رسیدیم. امیدواریم که با استفاده کردن از روش های بالا بتوانید با آموزش کامل نحوه دانلود از اینستاگرام به خوبی آشنا شده باشید و هر مطلبی را که بخواهید از اینستاگرام دانلود کنید.سایت بانک فالوور بهترین سایت جهت افزایش فالوور و لایک می باشد با خرید ویو استوری ،خرید فالوور و لایک و… مخاطبان اینستاگرام خود را بالا ببرید.

منبع مقاله

سوالات پرتکرار دانلود از اینستاگرام

آیا می توانیم لایو خود را سیو کنیم؟

بله با استفاده از برنامه های معرفی شده در این مقاله، می توانید هم لایو خود و هم لایو دیگران را ذخیره کنید.

چرا نباید از روش اسکرین شات برای ذخیره پست و استوری در اینستاگرام استفاده کنیم؟

به این علت که اسکرین شات گرفتن معمولا کیفیت عکس را پایین می آورد. استفاده کردن از برنامه های جانبی برای این کار بهترین روش دانلود از اینستاگرام می باشد.

برای خواندن این مقاله به صورت افلاین pdf را دانلود کنید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *