خرید کامنت اینستاگرام مرتبط

خرید کامنت اینستاگرام واقعی
با متن دلخواه فارسی و انگلیسی + ارزان ترین قیمت

کامنت اینستاگرام واقعی وهدفمند که مرتبط با پست و حیطه فعالیت شما باشد، همچون اکسیری است که میتواند برای پست اینستاگرام شما را به سرعت وارد اکسپلورر اینستاگرام کند. پست دز زمینه افزایش کامنت پست های خود شک نداشته باشید. سریع ترین روش افزایش کامنت اینستاگرام ، خرید کامنت اینستاگرام مرتبط است.

100 کامنت اینستاگرام
هزار تومان 19
 • فالوور واقعی و فعال
 • تحویل سریع
 • ریزش کم

پنل خرید کامنت اینستاگرام ارزان

200 کامنت اینستاگرام
هزار تومان 38
 • فالوور واقعی و فعال
 • تحویل سریع
 • ریزش کم
300 کامنت اینستاگرام
هزار تومان 57
 • فالوور واقعی و فعال
 • تحویل سریع
 • ریزش کم
500 کامنت اینستاگرام
هزار تومان 95
 • فالوور واقعی و فعال
 • تحویل سریع
 • ریزش کم
10000 کامنت اینستاگرام
هزار تومان _
 • فالوور واقعی و فعال
 • تحویل سریع
 • ریزش کم

پنل خرید کامنت اینستاگرام سفارشی و مرتبط

20 کامنت اینستاگرام
هزار تومان 20
 • فالوور واقعی و فعال
 • تحویل سریع
 • ریزش کم
40 کامنت اینستاگرام
هزار تومان 30
 • فالوور واقعی و فعال
 • تحویل سریع
 • ریزش کم
80 کامنت اینستاگرام
هزار تومان 60
 • فالوور واقعی و فعال
 • تحویل سریع
 • ریزش کم
100 کامنت اینستاگرام
هزار تومان 75
 • فالوور واقعی و فعال
 • تحویل سریع
 • ریزش کم

چرا کامنت اینستاگرام را از بانک فالوور بخریم؟

پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی 24 ساعته
تیم پشتیبانی بانک فالوور به صورت 24 ساعته و همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
تحویل سریع
تحویل سریع
سفارش کامنت اینستاگرام شما بعد از خرید به صورت اتوماتیک در کمترین زمان به پیج شما ارسال می شود.
از نتایج لذت ببرید
از نتایج لذت ببرید
دریافت کامنت اینستاگرام ایرانی فارسی و انگلیسی تاثیر زیادی در ارزش و امتیاز پست شما دارد.

سوالات متداول

کامنت اینستاگرام چیست؟

کامنت اينستاگرام نظراتی است که کاربران زیر هر پست می نویسند.

کامنت اینستاگرام خریداری شده مرتبط با موضوع پست است؟

یکی از امکاناتی که سایت های خوبی مانند بانک فالوور عرضه می کنند این است که کامنت های خود را بر اساس موضوعی که شما مشخص می کنید، تحویل می دهند. یعنی برای مثال اگر پست شما درباره «روش پختن آش رشته» است، کامنت ها حول این موضوع خواهند بود.

کامنت های سفارش داده شده به صورت آنی ارسال می شود؟

کافی است وارد سایت مد نظر شوید. پیج مناسب را انتخاب و هزینه ی آن را بپردازید. نام کاربری و رمز عبور پیج در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید اطلاعات امنیتی را تغییر دهید. حتما پیج اینستاگرام را از سایت های معتبر مانند بانک فالوور خریداری کنید.

خرید کامنت فارسی بهتر است یا کامنت انگلیسی؟

بستگی به حیطه ی فعالیت شما دارد. اگر در داخل ایران فعالیت می کنید، کامنت ایرانی بهتر است. اگر فعالیت شما به صورت بین المللی است، آنگاه کامنت انگلیسی بهتر خواهد بود.

بهترین ربات کامنت گذاری در اینستاگرام چیست؟

بهترین ربات کامنت گذاری در اینستاگرام مربوط به سایت بانک فالوور است که کامنت های متنوع و باکیفیت را از سوی کاربران واقعی برای شما ارسال خواهد کرد.

چگونه در اینستاگرام کامنت جمع کنیم؟

تولید محتواهای وایرال شونده، تبلیغات، برگزاری مسابقه کامنتی و خرید کامنت به شکل مستقیم از جمله راهکارهای افزایش کامنت است.

روزی چند کامنت می شود در اینستاگرام گذاشت؟

عدد مشخصی برای این موضوع تعیین نشده است اما شما می توانید با یک اکانت منحصر به فرد حدود 60 تا 100 کامنت را با فاصله های چند دقیقه ای در یک روز ارسال کنید.

افزایش کامنت پست اینستاگرام، چه مزیتی دارد؟

افزایش کامنت اینستاگرام اعتماد مخاطب را جلب می کند و باعث ورود پیج به اکسپلور هم خواهد شد.

چگونه کامنت اینستاگرام را محدود کرده یا ببندم؟

کافی است بعد از انتشار پست روی سه نقطه ی سمت راست و بالای پست بزنید و گزینه ی turn off commenting را لمس کنید تا کامنت ها بسته شوند.

امکان کپی کردن کامنت اینستاگرام وجود دارد؟

خیر. شما نمی توانید یک کامنت را چندین بار تکرار کنید.

راهنمای افزایش کامنت اینستاگرام

گفتیم که خرید کامنت اینستاگرام یک راه خوب برای افزایش تعداد نظرات در پست ها است. اما چگونه می توان این کامنت ها را خریداری کرد؟

اولین نکته در راهنمای خرید کامنت واقعی اینستاگرام این است که برای انجام این کار به دنبال یک سایت کاملا معتبر و شناخته شده بگردید. یعنی به افراد مختلف اعتماد نکرده و به دنبال مجموعه های شناخته شده ای که این خدمات را ارائه می کنند، باشید. برای مثال سایت بانک فالوور یکی از همین مجموعه ها است که کامنت های سفارشی و قدرتمندی را در اختیار کاربران خود قرار میدهد.

خریدن کامنت کار نسبتا آسانی است. کافی است که وارد سایت مورد نظر شوید و سپس به بخش کامنت ها بروید. اصولا سایت های خوبی مانند بانک فالوور پلن های متعددی برای این کار در نظر گرفته اند. پلن هایی که در فارسی و انگلیسی بودن، تعداد و قیمت متفاوت اند. کافی است که پلن مد نظر خود را انتخاب نمایید.

بعد از آن نیاز است که آدرس پست مد نظر را ارسال کرده  و هزینه را بپردازید. بعد از مدت کوتاهی مشاهده خواهید کرد که فرایند اضافه شدن کامنت ها به پست شروع خواهد شد.

اگر حیطه ی فعالیت پیج شما محدود به داخل ایران است یعنی مخاطبان شما ایرانی هستند، نیاز است که کامنت فارسی داشته باشید. این موضوع از 2 دیدگاه حائز اهمیت است. اولا این که از آنجایی که مخاطب شما ایرانی است، در نتیجه وقتی که پیج شما را باز می کند و کامنت پست ها را مشاهده می کند، انتظار دارد که با کامنت های فارسی روبرو شود. در واقع مخاطب تنها زمانی به شما اعتماد می کند که کامنت هایتان فارسی باشد؛ در غیر این صورت متوجه می شود که شما اقدام به خریداری کامنت کرده اید.

البته منظور ما از کامنت فارسی، جملاتی است که به صورت فارسی نوشته شده به علاوه جملاتی که به صورت فینگلیش است، تا این فرایند طبیعی به نظر برسد. بنابراین شما نیاز دارید که کامنت فارسی ایرانی را به پست های خود اضافه کنید.

اما نکته بعدی مربوط به الگوریتم های اینستاگرام است. این الگوریتم ها برای این که تشخیص دهند که یک پست برای کاربر ایرانی جذاب خواهد بود به کامنت ها توجه خواهند کرد. اگر بخشی قابل توجهی از کامنت های یک پست فارسی باشند (یعنی موقعیت جغرافیایی اکانت هایی که کامنت گذاشته اند داخل ایران باشد) متوجه خواهد شد که این پست باید به ایرانی ها نمایش داده شود. از آن جایی که مخاطبان شما در داخل کشور حضور دارند در نتیجه این اتفاق به سود شما تمام خواهد شد.

اگر شما هم از آن دسته کسب و کارها هستید که حوزه فعالیت تان خارج از ایران است، در آن صورت نیاز به کامنت انگلیسی خواهید داشت. کامنت انگلیسی به معنی جملات فینگلیش نیست بلکه به معنی جملاتی است که با واژه های انگلیسی ساخته شده اند. هنگامی که مخاطبان شما خارج از ایران هستند و یا این که شما به صورت بین المللی فعالیت می کنید نیاز خواهید داشت تا کامنت پست هایتان هم به شکل انگلیسی نوشته شود. سایت های معتبری مانند بانک فالوور می توانند کامنت انگلیسی باکیفیت و سفارشی در اختیار شما قرار دهند.

اولین نکته در جلب توجه مخاطبان و ایجاد اطمینان در آن هاست. قطعا وقتی افراد در حال پیمایش پست های مختلف در بخش فید یا اکسپلورر خود هستند، پست هایی که کامنت بیشتری دارند، توجه آن ها را بیشتر به سوی خود جلب خواهد کرد. این موضوع می تواند در نهایت منجر به افزایش تعداد لایک و کامنت شود و به تعداد فالوورهای شما هم بیفزاید.

نکته بعدی در رابطه با سیستم هوش مصنوعی اینستاگرام است. قطعا یکی از اهداف شما در اینستاگرام این است که بتوانید به بخش اکسپلور برسید. وقتی این اتفاق بیفتد، احتمال موفقیت شما در این شبکه ی اجتماعی به شدت بالا می رود. یکی از مولفه های مهم برای ورود به اکسپلور این است که تعداد کامنت های یک پست زیاد باشد. بنابراین یکی از شروط مهم برای رسیدن به این هدف، زیاد کردن کامنت ها به روش های گوناگون است که یکی از آنها خرید کامنت می باشد.

اطلاعات کامنت اینستاگرام
💎 کیفیت کامنت اینستاگرام کامنت واقعی و ارزان
💰 قیمت کامنت اینستاگرام شروع قیمت از 19000 تومان
💎خدمات دیگر اینستاگرام لایک اینستاگرام ، فالوور خارجی ، کامنت واقعی اینستاگرام ، پیج اینستاگرام
💰 شروع قیمت فالوور اینستاگرام شروع قیمت از 60000 تومان
⏳ زمان انجام آنی و خودکار
⏱ پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی ها امکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت