خرید فالوور اینستاگرام باکیفیت و تضمینی

خرید فالوور خارجی اینستاگرام
با تضمین کیفیت و افزایش فوری

فالوور خارجی از جمله اکانت های واقعی و فعال در اینستاگرام هستند که برای کسب و کارهایی که مشتریان غیر ایرانی و خارجی دارند، کاربرد و مزیت زیادی دارد. اگر دوست دارید در اینستاگرام مشتریان خارجی برای کسب و کار خود داشته باشید و پست و استوری شما برای آنها نمایش داده شود، بهتر است که به فکر جذب و افزایش فالوور های خارجی خود باشید.

[kkstarratings]
1000 فالوور خارجی
هزار تومان 13
 • فالوور واقعی و فعال
 • تحویل سریع
 • ریزش کم

پنل خرید فالوور خارجی اینستاگرام

2000 فالوور خارجی
هزار تومان 26
 • فالوور واقعی و فعال
 • تحویل سریع
 • ریزش کم
3000 فالوور خارجی
هزار تومان 36
 • فالوور واقعی و فعال
 • تحویل سریع
 • ریزش کم
5000 فالوور خارجی
هزار تومان 65
 • فالوور واقعی و فعال
 • تحویل سریع
 • ریزش کم
10000 فالوور خارجی
هزار تومان 130
 • فالوور واقعی و فعال
 • تحویل سریع
 • ریزش کم

چرا فالوور خارجی را از بانک فالوور بخریم؟

پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی 24 ساعته
تیم پشتیبانی بانک فالوور به صورت 24 ساعته و همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.
تحویل سریع
تحویل سریع
سفارش فالوور خارجی اینستاگرام شما بعد از خرید به صورت اتوماتیک در کمترین زمان به پیج شما ارسال می شود.
از نتایج لذت ببرید
از نتایج لذت ببرید
دریافت فالوور خارجی اینستاگرام باکیفیت، سریع ترین روش برای رشد پیج اینستاگرام شما است.

سوالات متداول

فالوور خارجی چیست؟

فالوور خارجی، اکانت اینستاگرامی است که در خارج از کشور (ایران) ساخته شده است و یک فرد در همان کشور خارجی در حال استفاده از آن اکانت اینستاگرام است.

مزیت خرید فالوور خارجی چیست؟

فالوور خارجی برای پیج های اینستاگرام که جامعه هدفشان فقط ایران نیست، مناسب است. فالوور خارجی سبب می شود که اینستاگرام متوجه شود که پیج شما به صورت بین المللی جذابیت دارد. همچنین برخی پیج ها برای جلب توجه الگوریتم اینستاگرام مقداری فالوور خارجی خریداری می کنند تا ارزش پیج اینستاگرام خود را افزایش دهند.

فالوورهای خارجی، فعال و واقعی هستند؟

بله. در اصل فالوور خارجی همچون فالوور ایرانی، فعال و واقعی است. اگر فالوورهای خارجی را از سایت های معتبری مانند بانک فالوور بخرید، فعال و واقعی خواهد بود.

مقدار ریزش فالوور خارجی چقدر است؟

فالوورهای خارجی واقعی حدود  5 الی 15 درصد ریزش خواهند داشت.

برای خرید فالوور نیاز به رمز و پسورد پیج اینستاگرام است؟

خیر. برای خرید و دریافت هرگونه سفارشی از بانک فالوور شما نیازی به ارائه رمز و پسورد پیج اینستاگرام نیست. تنها کافی است که پیج اینستاگرام شما در حالت public باشد.

بانک فالوور متضمن کیفیت خدمات خود است؟

بله. بانک فالوور تضمین می کند که بهترین محصول و خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. اگر از کیفیت فالووری که دریافت کردید راضی نبودید، می توانید هزینه ای که پرداخت کرده اید را پس بگیرید.

چرا به بانک فالوور اعتماد کنم؟

سابقه ی طولانی بانك فالوور در ارائه فالوورهای باکیفیت، خصوصا فالوور خارجی و رضایت مشتریان 2 عامل مهم برای اطمینان به این سایت است.

راهنمای افزایش فالوور خارجی اینستاگرام

فالوور خارجی اگر واقعی و فعال باشد می تواند نرخ تعامل را بالا ببرد. اما چه نرخ تعاملی؟ تعاملی که مربوط به پیج هایی است که خارج از ایران حضور دارند. در واقع این فالوورها با لایک کردن پست شما، کامنت گذاشتن، مشاهده ویدئوها و استوری ها و کارهای دیگر نرخ تعامل پیج شما را بالا می برند. 

بروزرسانی های اخیر اینستاگرام سبب شده است که این شبکه ی اجتماعی توجه زیادی به نرخ تعامل داشته باشد. یکی از اهداف اصلی پیج های مختلف رساندن خودشان به اکسپلور است و برای رسیدن به این هدف هم بایستی نرخ تعامل بیشتر باشد. حالا اگر بخواهید که وارد اکسپلورر افراد خارجی شوید، نیاز است که فالوور خارجی با کیفیت و واقعی خریداری کنید تا هر چه زودتر به این هدف دسترسی پیدا کنید.

لازم است یک بار دیگر به این موضوع اشاره کنیم که فالوورهای خارجی تنها زمانی می توانند باعث افزایش تعامل پیج شوند که واقعی و فعال باشند.

واقعیت این است که همه ی افراد نیازی به خرید فالوور خارجی ندارند. افرادی که حیطه ی فعالیت آن ها داخل ایران است (یعنی مشتریان آن ها داخل کشور است)، نیازی به خرید فالوور خارجی ندارند بلکه آن ها باید فالوور ایرانی بخرند. اما فالوور خارجی مناسب چه کسانی است:

 • افرادی که فالوورهای زیادی دارند و دوست دارند که آن را با هزینه ی کمتری افزایش دهند، می توانند از تکنیک خرید فالوور خارجی استفاده کنند.
 • افرادی که مشتریانشان خارج از ایران حضور دارند و دوست دارند که پیج خود را به شکل بین المللی مطرح کنند.
 • افرادی که محتوایشان را به زبان انگلیسی تولید می کنند و می خواهند که مخاطبان خود را به کل جهان گسترش دهند.

گاهی پیش می آید که به دلایلی مجبور می شویم که فالوور خارجی خریداری کنیم در حالی که مخاطب فارسی زبان داریم. در چنین مواقعی کار درست این است که در کنار خرید فالوور خارجی، تعدادی فالوور ایرانی نیز خریداری کنیم. در واقع فالوورهای خارجی سبب می شوند که تعداد فالوورهای ما زیادتر نشان داده شوند و خرید فالوور ایرانی هم سبب می شود که پیج ما در اکسپلورر و بخش پیشنهادات ایرانی ها هم نشان داده شود.

اما اگر حوزه ی فعالیت شما به صورت کامل در خارج از کشور است در نتیجه بهتر است که به همان فالوورهای خارجی بسنده کنید. یک بار دیگر تذکر می دهیم که بهتر است فالوورهای خارجی را از سایت های معتبر خریداری کنید تا اکانت های واقعی و فعال به پیجتان اضافه شود.

اطلاعات افزایش فالوور اینستاگرام
💎 کیفیت فالوور خارجی اینستاگرام فالوور خارجی با کیفیت و فعال
💰 قیمت فالوور اینستاگرامشروع قیمت از 30000 تومان
💎خدمات دیگر اینستاگرام لایک اینستاگرام ، فالوور خارجی ، کامنت واقعی اینستاگرام ، پیج اینستاگرام
💰 شروع قیمت فالوور واقعی اینستاگرامشروع قیمت از 60000 تومان
⏳ زمان انجامآنی و خودکار
⏱ پشتیبانی24 ساعت شبانه روز
⭐ ویژگی هاامکان تست رایگان، درجه 1 و باکیفیت، قیمت مناسب
🎯 نحوه ثبت سفارشخرید از سایت به صورت آنلاین، کارت به کارت