خواندن پیام های اینستاگرام بدون سین خوردن (حالت روح)

خواندن پیام های اینستاگرام بدون سین خوردن (حالت روح)

آیا تا به حال برایتان این اتفاق پیش آمده است که بخواهید پیام های یک کاربر دیگر را به صورت مخفی بخوانید ولی سین نخورد؟ در این مقاله آموزشی از سایت بانک فالوور سعی داریم شما را با روش هایی آشنا کنیم که از طریق آن ها قادر به خواندن پیام های اینستاگرام بدون سین خوردن (حالت روح) شوید.

اصلا از کجا می توان متوجه شد که یک پیام سین خورده است یا خیر؟

خوب است بدانید که در صورتی که در زیر پیام های ارسالی شما کلمه سین را مشاهده نکنید یعنی این پیامتان سین نخورده است. حتی در نسخه های جدیدتر اینستاگرام زمانی که پیام سین خورده است را نیز می توانید مشاهده کنید.

مثلا نوشته می شود که 6 دقیقه پیش سین خورده است و این جمله را در کنار یک علامت چشم مانند می توانید مشاهده کنید. اما خب روش هایی برای خواندن پیام های اینستاگرام بدون سین خوردن وجود دارد.

پس اگر به چنین تکنیکی نیاز دارید می توانید مطالب نوشته شده در این مقاله را مطالعه کنید. پس با ما همراه باشید چرا که این کار ممکن است نیاز هر کاربری باشد.

چگونه پیام های اینستاگرام را بدون سین خوردن بخوانیم؟

با توجه به این که در بخش های بالاتر هم اشاره شد، روش های زیادی برای خواندن پیام های اینستاگرام بدون سین خوردن وجود دارند که یکی از مهم ترین و رایج ترین این روش ها، حالت روح اینستاگرام می باشد.

در حالت عادی امکان سین خوردن پیام در اینستاگرام وجود ندارد و حتی وقتی نوتیفیکیشن دایرکت را از بالای  گوشی مشاهده می کنید در این صورت هم نمی توانید پیام را به صورت کامل بخوانید.

پس به این دلیل خواندن پیام های دایرکت اینستاگرام بدون سین خوردن می تواند یک اتفاق جالب و هیجان انگیز برای کاربران باشد.

پس به دنبال تحقیقات به دست آمده در این زمینه، بهترین روش برای خواندن پیام های اینستاگرام بدون سین خوردن استفاده کردن از حالت روح می باشد. حالت روح در اینستاگرام همان حالتی می باشد که آنلاین بودن شما را با چراغ سبز به دیگر کاربران نشان نمی دهد و دیگران نمی فهمند که شما در چه ساعاتی آنلاین هستید.

اما خب حتی در این حالت هم باشید زمانی که پیام یک کاربر را باز می کنید و می خوانید برای او نشان داده می شود که شما پیام را خوانده اید. پس باید از روشی استفاده کرد که این گزینه را برای دیگران نشان دهد. برای این منظور 2 روش وجود دارد که در حالت روح می توانید پیام های دیگران را در دایرکت اینستاگرام بخوانید.

1.خواندن پیام دیگران در اینستاگرام بدون سین خوردن در حالت آفلاین

برای این منظور می توانید مراحل زیر را طی کنید:

1.زمانی که پیامی را از طرف دیگر کاربران در اینستاگرام دریافت می کنید و نوتیفیکیشن آن را مشاهده می کنید قبل از این که وارد اینستاگرام شوید، اینترنت گوشی را قطع کنید.

2.سپس وارد اینستاگرام شده و دایرکت را باز کنید.

چگونه پیام های اینستاگرام را بدون سین خوردن بخوانیم؟

3.حال پیام مورد نظر را باز کنید.

4.بعد از این که پیام را بخوانید از حساب کاربری خود خارج شوید. در این صورت مطمئن باشید که علامت سین خوردن به طرف مقابل نمایش داده نمی گردد.

5. حتی برای تست کردن این روش، می توانید از حساب خود به کل خارج شوید و لاگ اوت بزنید. زمانی که مجددا وارد حساب کاربری خود شوید متوجه خواهید شد که یک پیام جدید دارید. این همان پیامی است که کمی پیش در حالت آفلاین خوانده اید.

چگونه پیام های اینستاگرام را بدون سین خوردن بخوانیم؟ 2

Restrict سین خوردن پیام اینستاگرام با استفاده از

اما حالت رستریکت چه حالتی می باشد؟ شما قادر هستید حالت رستریکت اینستاگرام را برای چند کاربر فعال کنید.

یعنی زمانی که این حالت را برای کاربری فعال می کنید در این صورت محدود می گردد و زمانی که یک پیام به شما ارسال می کند و آن را سین می کنید اصلا متوجه سین خورد پیامش نخواهد بود. یعنی در واقع همان حالت روح اینستاگرام فعال می گردد.


برای restrict کردن کسی کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:


روش اول:
نام کاربری کسی که میخواید restrict کنید را سرچ کنید و در ادامه بر روی سه نقطه بالا سمت راست کلیک کنید و سپس گزینه restrict را انتخاب کنید

روش رستریک کردن

روش دوم:

از بخش تنظیمات گزینه ی privacy را انتخاب کنید سپس گزینه ی restricted accounts را انتخاب کنید حالا کافیست ایدی فرد مورد نظر را جست و جو کرده و وارد لیست کنید.

روش رستریک کردن 2

 

روش رستریک کردن 3

 

اما خب زمانی که حالت رستریکت را برای یک کاربر فعال می کنید برخی محدودیت ها را برای او اعمال می کنید. چند مورد از این محدودیت ها موارد زیر می باشند:

1.آنلاین بودن شما را مشاهده نخواهد کرد.

2.در صورتی که یک کامنت از طرف این کاربر زیر پستتان گذاشته می گردد، این کامنت را هیچ کاربر دیگری نمی تواند مشاهده کند مگر خود شما و آن کاربر.

3.پیامی که از طرف او ارسال می گردد را می توانید بخوانید بدون این که سین بخورد.

آیا زمانی که کاربری را رستریکت می کنیم خود او متوجه می شود؟

این سوال معمولا از طرف کاربران زیادی پرسیده می گردد. در پاسخ باید بگوییم که خیر اصلا او متوجه این کار نخواهد شد و هیچ اعلانی را دریافت نمی کند.

چگونه می توانیم متوجه شویم که پیام ما در اینستاگرام به صورت روح خوانده شده است؟

این کار را اصلا نمی توان متوجه شد، تنها زمانی که علامت چشم زیر پیام نشان داده گردد متوجه شوید که پیام شما سین شده است.

این مقاله برای افرادی که مدت هاست به دنبال روشی برای خواندن پیام اینستاگرام بدون سین خوردن بودند آماده شده بود. از همراهی شما عزیزان بسیار سپاسگزارم.

می توانید در دیگر مقاله های آموزشی وب سایت بانک فالوور با موضوعات بیشتری در رابطه با اینستاگرام آشنا شوید. و همینطور میتوانید با خرید خدمات اینستاگرام مثل خرید فالوور واقعی اینستاگرام و لایک و کامنت از سایت ما یک صفحه اینستاگرام قدرتنمد بسازید.

منبع مقاله

سوالات متداول حالت روح اینستاگرام

اگر حالت روح را فعال کنیم فرد مقابل متوجه میشود؟

خیر خیالتان راحت باشد اگر شما از این قابلیت استفاده کنید هیچ پیامی برای فرد مورد نظر ارسال نمیشود و متوجه این موضوع نمیشود!

آیا میتوانیم به حالت روح و به صورتی که متوجه نشوند وارد لایو شوم؟

خیر متاسفانه تا به امروز برنامه ی اینستاگرام همچین قابلیتی را به امکانات خود اضافه نکرده است!

برای خواندن این مقاله به صورت افلاین pdf را دانلود کنید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *