آموزش قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام

قرار دادن لینک در استوری

با توجه به این که شبکه اجتماعی اینستاگرام در این چند سال اخیر بیشتر مورد توجه کاربران قرار گرفته است همه از آن برای رشد کسب و کار خود استفاده می کنند.

اینستاگرام انواع و اقسام قابلیت ها را دارد که کاربران از آن ها برای رشد و توسعه خود استفاده می کنند. از جمله مهم ترین قابلیت هایی که شبکه اجتماعی اینستاگرام در اختیار کاربران قرار داده است قابلیت اضافه کردن لینک در استوری اینستاگرام می باشد.

در واقع زمانی که شما یک لینک را در استوری اینستاگرام اضافه می کنید می توانید از طریق آن تعداد دنبال کنندگان و بازدید کننده های سایت خودتان را افزایش دهید. در مقاله های قبلی هم در مورد قرار دادن لینک در بیو صحبت کرده ایم.

زمانی که در بیو اینستاگرام می خواهید لینکی را قرار دهید فقط یک لینک ممکن است، اما قسمت استوری اینستاگرام نسبت به بیو مزیت های زیادی دارد. یکی از این موارد هم این است که در استوری اینستاگرام دستتان باز تر است و می توانید چندین لینک مختلف از وب سایت های گوناگون را در آن جا قرار دهید و مخاطبان آن ها را مشاهده کنند.

ولی خب ممکن است حال بگویید که چگونه می توانیم در استوری اینستاگرام لینک قرار دهیم. به این علت ما در این مقاله از سایت بانک فالوور سعی می کنیم نحوه قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام را برایتان آموزش دهیم تا راحت تر بتوانید این کار را انجام دهید. چرا که این قابلیت یک اتفاق شگفت انگیز است و همه کاربران اینستاگرام را متعجب و حیرت زده کرده است.

نحوه قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام

قرار دادن لینک در استوری

قرار دادن لینک در قسمت استوری اینستاگرام یک کار بسیار آسان و ساده می باشد که هر فردی می تواند این کار را انجام دهد. برای انجام دادن این کار در ابتدا کافی است که یک پیج اینستاگرام داشته باشید و سپس با استفاده از مراحلی که در بخش های زیر برایتان توضیح می دهیم لینک مورد نظر را در قسمت استوری اینستاگرام قرار دهید:

1.محتوای استوری اینستاگرام خودتان را تهیه کنید.

برای این که یک عکس را در استوری اینستاگرام قرار دهید هم می توانید از بخش گالری عکسی را انتخاب کنید و هم این که از طریق دوربین موجود در خود برنامه اینستاگرام، عکس و یا فیلمی تهیه کنید.

زمانی که عکس و یا ویدئو مورد نظرتان را آماده کردید هم کانون کافی است که از قسمت استیکر، استیکری با عنوان شکل و عنوان لینک وجود دارد که باید آن را انتخاب کنید.

2.اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام

در این مرحله هن تنها کافی است که لینک را اضافه کنید. اما چگونه؟ بعد از این که استیکر لینک را از قسمت استیکر ها انتخاب کردید یک صفحه باز می شود. در این قسمت آدرس صفحه مورد خودتان را وارد کنید. اما باید آدرس کامل مقصد را وارد کنید. بعد از نوشتن آدرس لینک مورد نظر، گزینه دان را بزنید تا این لینک ذخیره گردد.

علاوه بر آن هر مشخصه و یا استیکر دیگری که می خواهید را می توانید انتخاب کنید و همراه با فیلتر مورد نظر خودتان به استوری اضافه کنید. سپس می توانید آن را در قسمت استوری خودتان لود کنید.

اگر به دنبال روشی هستید که با استفاده از آن تعامل خود را با مخاطبان افزایش دهید می توانید از این قابلیت اضافه کردن لینک به استوری استفاده کنید. برخی کسب و کار ها حتی از طریق اضافه کردن لینک به قسمت استوری می توانند محصولات موجود در سایت خودشان را به فروش برسانند. این روش یک روشی نوین در عرضه بازاریابی های آنلاین می باشد و با توجه به این که بازخورد بهتری دارد مورد توجه افراد بیشتری قرار گرفته است.

در حالت کلی می توان گفت که کسب کردن درآمد از طریق اینستاگرام و یا اضافه کردن لینک به استوری ک بحث بسیار پیچیده می باشد و باید با تمامی اصول و قوانینی که در این زمینه وجود دارد آشنا باشید. سایت بانک فالوور همواره در کنار شما عزیزان می باشد تا با توجه به تجربه چندین ساله خود در این زمینه، شما را بهتر راهنمایی کند.

اضافه کردن چند لینک به استوری

برخی از کاربران همواره سوال می پرسند که چگونه می توان به صورت همزمان چندین لینک را به استوری اضافه کرد؟

در این قسمت هم می خواهیم نحوه قرار دادن چندین لینک به صورت یکجا را برایتان توضیح دهیم.

اگر قصد دارید که چندین لینک را به صورت یکجا در استوری اینستاگرام قرار دهید توصیه می کنیم که حتما از پلتفرم های دیگری همانند زیلینک استفاده کنند. به این صورت لینک های مورد نظر را با استفاده کردن از زیلینک یکجا جمع آوری کنید.

با استفاده از این روش می توانید تمامی لینک های مورد نظرتان را به صورت سازماندهی شده و به صورت یک جا به مخاطبان و فالوور های خود نشان دهید.

Putting a link in the Instagram story3

3.اضافه کردن کال تواکشن به استوری!

شاید حال بگویید که این گزینه چه کمکی به ما خواهد کرد؟ مهم ترین مورد که وجود دارد همین گزینه است. به این صورت که اگر بخواهید تعداد افراد بیشتری را به دیدن وب سایت خود هدایت کنید نیاز دارید که با آن ها حرف بزنید. پس اضافه کردن لینک به تنهایی نمی تواند در این مورد به شما کمکی داشته باشد.

شاید بسیاری از کاربران با دیدن گزینه لینک در بخش استوری بلد نباشند که چگونه وارد سایت شوند و از محصولات شما دیدن کنند. به این علت باید به آن ها آموزش دهید که با بالا کشیدن صفحه می توانند توضیحات زیاد تری را مطالعه کنند.

یکی از این گزینه ها این است که می توانید روی استوری توضیحاتی یادداشت کنید که صفحه را بالا بکشید و یا از قسمت استیکر لینک وارد وب سایت مورد نظر گردید.

پس نتیجه می گیریم که گزینه کال تو اکشن می تواند به تنهایی بهترین روش برای برقراری شما با مخاطبان باشد. حتی از گزینه کال تو اکشن می توان برای وارد شدن به قسمت اسکپلور اینستاگرام نیز استفاده کرد.

به پایان یک مقاله آموزشی از سایت بانک فالوور رسیدیم. امیدواریم که مطالب نوشته شده در بخش های بالاتر در مورد نحوه قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام برایتان مفید واقع شده باشد.اگر بازدید استوری برای پیج تان اهمیت دارد برای خرید ویو استوری سایت بانک فالوور رو پیشنهاد میکنم.

منبع مقاله

سوالات متداول قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام

چگونه در استوری لینک بگذاریم؟

در استوری با استیکر لینک میتوانید در استوری لینک بگذارید.

ایا در صفحات خصوصی یا تعداد فالوور کم نیز میتوان در استوی لینک گذاشت؟

با اپدیت جدید اینستاگرام همه کاربران یتوانند لینک در استوری خود قرار دهند.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *