یک ترفند برای عدم نمایش پست ها و استوری های یک پیج

یک ترفند برای عدم نمایش پست ها و استوری های یک پیج

5/5 - (8 امتیاز)

یک ترفند برای عدم نمایشپست و استوری یک پیج

 امروزه استفاده کردن از برخی از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به اوج خود رسیده است و کاربران زیادی هستند که از اینستاگرام و یا واتساپ استفاده می کنند.

البته همه می دانید که در میان دیگر شبکه های اجتماعی معروف ترین آن ها اینستاگرام می باشد و این شبکه اجتماعی است که دارای بیشترین تعداد کاربر می باشد.

اگر شما هم یکی از کاربران اینستاگرام باشید حتما تا حال برایتان این اتفاق پیش آمده که نخواهید پست ها و یا استوری های برخی افراد را مشاهده کنید. شاید نمی توانید فرد مقابل را آنفالو و یا بلاک کنید چون یکی از بستگان نزدیک می باشد و با این حال هم چون پست های تکراری دارد نمی خواهید همه روزه پست های آن ها را مشاهده کنید.

در این صورت نمی دانید چه کنید. گاهی مواقع پستی را اشتراک گذاری می کنیم که نمی خواهیم دیگران آن را مشاهده کنند در این صورت خودتان می توانید پست خود را آرشیو کنید.

اما برای ندیدن پست دیگران چه کنیم؟ چون این سوال از  طرف کاربران زیاد پرسیده می شود سایت بانک فالوور در این مقاله آموزشی، یک ترفند برای عدم نمایش پست ها و استوری های یک پیج می خواهد برایتان ارائه دهد. پس اگر به دنبال یافتن پاسخ این سوال هستید ما را همراهی کنید.

ترفند عالی برای عدم نمایش پست ها و استوری های یک پیج

رفند عالی برای عدم نمایش پست ها و استوری های یک پیج

اگر خودتان بخواهید که برخی استوری های خود را از دیگران پنهان کنید کافی است که با استفاده از روش های خاصی دیگران را هاید کنید. حتی شاید بخواهید برخی از دوستان نزدیک شما فقط استوری های خاصی از شما را مشاهده کنند.

در این صورت می توانید از قسمت دوستان صمیمی افراد مورد نظر را اینجا وارد کنید. اما در مورد پست ها چنین نمی باشد. اینستاگرام در حال حاضر این قابلیت را ندارد که پست های خود را از یک فرد خاص پنهان کنید.

در این صورت تنها یک راه وجود دارد و آن هم آرشیو کردن پست ها می باشد که در این حالت کل فالوور ها نمی توانند پست مورد نظر را ببینند. در این صورت هر زمان که بخواهید می توانید پست را از حالت آرشیو خارج کنید تا فالوور ها بتوانند آن را دوباره مشاهده کنند.

اما خب گاهی اوقات پیش می آید که نمی خواهید پست های دیگران را مشاهده کنید و زمانی که در قسمت هوم هستید آن پست ها را نبینید. در این صورت باید چه کاری انجام دهید؟

با توجه به این قابلیت جدیدی که اینستاگرام دارد، دیگر نیازی نیست طرف مقابل را حتما آنفالو کنید. بلکه می توانید به راحتی تمامی پست های او را هاید کنید تا دیگر برایتان نشان داده نشوند. راه حلی که برای این کار در نظر گرفته شده  کردن می باشد.mute است،

حالت مات کردن را به چه صورتی می توان انجام داد؟

حالت مات کردن را به چه صورتی می توان انجام داد؟

برای هاید کردن یک پست در برنامه اینستاگرام کافی است که علامت سه نقطه بالای پست را بزنید. سپس از میان گزینه هایی که می بینید گزینه مات را بزنید.

البته گزینه مات پست وجود دارد که می توانید با زدن آن تمام پست های طرف مقابل را هاید کنید و دیگر در بخش هوم مشاهده نکنید.

گزینه mute posts and story

با زدن این گزینه هم استوری ها و هم پست های پیج مقابل را برایتان هاید می کند. اگر بعدا پشیمان شوید و بخواهید که دوباره استوری ها و یا پست های طرف مقابل را باز هم مشاهده کنید تنها کافی است که وارد پروفایل پیج مقابل  این کار را لغو کنید.unmute شده و با استفاده از گزینه

این گزینه هم در قسمت بالای صفحه قرار دارد. در هر صفحه قسمت بالا 3 نقطه وجود دارد که می توانید از آن جا این گزینه را پیدا کنید.

به پایان یک مقاله آموزشی دیگر از سایت بانک فالوور رسیدیم، امیدواریم که این مقاله هم برایتان مفید باشد. تا چند سال اخیر وقتی که نمی خواستیم پست های یک فرد را در اینستاگرام ببینیم وادار به آنفالو کردن او بودیم.

ممکن بود مثلا این فرد از بستگان نزدیک باشد و این کار بسیار زشتی بود. اما خب حالا با استفاده از امکانات زیادی که اینستاگرام در اختیارمان قرار داده است نیازی به همچین کاری نداریم. تنها کافی است مراحل گفته شده در بخش های بالا تر را طی کنید. 

و در اخر اگر میخواهید بازدید پست و استوری بالایی داشته باشید با خرید ویو استوری اینستاگرام از سایت ما ویو پست و استوری هایتان را بالا ببرید تا پست هایتا وارد اکسپلور شوند.

منبع مقاله

سوالات متداول عدم نمایش پست ها و استوری های یک پیج

چرا در اکسپلور پست کسانی را که فالو کرده ام مشاهده نمیکنم؟

در بخش اکسپلور به صورت رندوم پست کسانی که پیج انها عمومی است نشان داده میشود.

به چه دلیل پست های جدید نشان داده ن میشوند؟

رفرش نشدن ، بروز نبودن برنامه ، زیاد بودن هشتگ، کم شدن سرعت اینستاگرام، خصوصی بودن اکانت ، ریپورت شدن در اینستاگرام

برای خواندن این مقاله به صورت افلاین pdf را دانلود کنید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *