آموزش دانلود استوری اینستاگرام + ویدیوی آموزشی

آموزش دانلود استوری اینستاگرام + ویدیوی آموزشی

Rate this post

همه می دانید که یکی از مهم ترین ویژگی های برنامه اینستاگرام انتشار استوری می باشد. در استوری معمولا همه اتفاقات روزمره و جذاب خود را با دیگر کاربران به اشتراک می گذارند.

امروزه هم استفاده کردن از استوری اینستاگرام به سطح اوج خود رسیده است. شاید گاهی اوقات در اینستاگرام در حال دیدن استوری های دیگران می باشید و یک استوری نظرتان را جلب کند. اگر تعداد ویو اینستاگرام نیز برایتان ارزش بالایی دارد با خرید بازدید استوری از سایت ما ویو استوریات رو بالا ببر.

در این صورت دوست دارید که آن را خودتان نیز در قسمت استوری به اشتراک بگذارید. خوب است بدانید که مطالبی که در قسمت استوری اینستاگرام اشتراک گذاری میکنید تنها به مدت 24 ساعت باقی می مانند و پس از 24 ساعت در قسمت مشخصی آرشیو می شوند.

البته می توانید از بخش آرشیو استوری های خود را به قسمت هایلات که در آپدیت های جدید به اینستاگرام اضافه شده است اضافه کنید. استوری به معنای داستان می باشد که روزانه از طرف میلیون ها نفر به عکس و ویدئو هایی در این قسمت اشتراک گذاری می گردد.

حال شاید برای دانلود استوری اینستاگرام هیچ ایده ای نداشته باشید. پس در این صورت جای درستی آمده اید و می توانید  با مطالعه کردن این مقاله از سایت بانک فالوور با روش های دانلود استوری اینستاگرام آشنا باشید.

روش های دانلود استوری اینستاگرام

1. دانلود استوری اینستاگرام با استفاده از وب سایت

اولین روشی که برای دانلود کردن استوری اینستاگرام می توانیم برایتان معرفی کنیم استفاده کردن از وب سایت می باشد. اما زمانی که بخواهید از این روش برای دانلود استوری اینستاگرام استفاده کنید باید پیج مورد نظرتان به حالت پیج پابلیک باشد.

یکی از بهترین وب سایت هایی که در این زمینه وجود دارد و می توانیم برایتان معرفی کنیم وب سایت زیر می باشد:

STORY SAVER

این وب سایت، کاملا جامع و معتبر می باشد و استفاده کردن از آن هم کاملا رایگان می باشد و به پرداخت هیچ هزینه ای نیاز ندارید.

نحوه استفاده کردن از این وب سایت به شرح زیر می باشد:

1.در ابتدا کافی است که وارد وب سایت شوید.

2.سپس در کادری که برایتان باز شده است نام کاربری پیج مورد نظرتان را وارد کنید و بعد از این که وارد صفحه مورد نظر شدید کافی است که گزینه دانلود را بزنید.

3.حال وارد قسمتی شده اید که می توانید به انتخاب خودتان استوری و یا هایلات مورد نظرتان را دانلود کنید.

روش های دانلود استوری اینستاگرام

 آن را نیز shortcut 4.برای راحتی استفاده از این نوع وب سایت می توانید

در صفحه گوشی خود داشته باشید.

2.اپلیکیشن دانلود استوری اینستاگرام

روش دومی که در رابطه با دانلود استوری اینستاگرام وجود دارد استفاده کردن از انواع برنامه های مناسب که به این منظور طراحی شده اند می باشد. البته در صورتی که می خواهید استوری های یک پیج خصوصی را دانلود و ذخیره کنید story saver می توانید از این نوع برنامه ها استفاده کنید. نام این برنامه

اپلیکیشن دانلود استوری اینستاگرام

می باشد. نحوه استفاده کردن از این نوع برنامه به شرح زیر می باشد:

1.در ابتدا این برنامه را باید از گوگل پلی دانلود کنید.

2.سپس بعد از این که آن را دانلود کردید کافی است که وارد آن شوید و نام کاربری و مشخصات اینستاگرامی خود را در کادری که پیش رو دارید وارد کنید.

3.حال شما قادر هستید لیستی از دوستان اینستاگرامی خودتان را مشاهده کنید که استوری به اشتراک گذاشته اند. بر روی هر پیجی که کلیک کنید می توانید استوری منتشر شده را دانلود کنید.

ولی شاید گاهی یک پیج دیگر در نظر داشته باشید که در لیست موجود نمایش داده نمی شود. در این صورت کافی است که از قسمت علامت ذره بین، مشخصات این فرد را وارد کنید.

در این مقاله می توانید فیلم آموزشی دانلود استوری اینستاگرام را نیزمشاهده کنید و در صورت نیاز از این روش ها استفاده کنید. مخصوصا ادمین پیج های کاری، بیشتر نیاز به این روش ها دارند.

چرا که برای پیشرفت کردن در اینستاگرام باید کاملا آپدیت بود و محتوا هایی تولید کرد که به روز می باشند. پس در این صورت نیاز به دانلود استوری و هایلایت و حتی دانلود پست های دیگران نیز نیاز می باشد.

امیدواریم که با مطالعه کردن مطالب بالا، به صورت کامل با نحوه دانلود استوری اینستاگرام آشنا شدید. در دیگر مقاله های آموزشی وب سایت بانک فالو می توانید نحوه دانلود کردن پست دیگران را نیز مطالعه نمایید.

منبع مقاله

سوالات متداول دانلود استوری اینستاگرام

اپلیکیشن های دانلود استوری اینستاگرام کدامند؟

story saver و جم دانلودر برای دانلود پست و استوری اینستاگرام بهترین می باشند.

وب سایت های دانلود استوری اینستاگرام کدامند؟

دیجی فالوور ، ToolZu، SaveInstaو…

برای خواندن این مقاله به صورت افلاین pdf دانلود کنید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *