دانلود پست اینستاگرام با 5+1 ابزار سریع و فوق العاده

دانلود پست اینستاگرام با 5+1 ابزار سریع و فوق العاده

آیا اطلاع دارید که چگونه می توانید پست های دیگر کاربران را دانلود و ذخیره کنید؟  به احتمال خیلی زیادی این اتفاق برای همه پیش می آید که بخواهد پست دیگر کاربران در اینستاگرام را دانلود و ذخیره کند و خودش نیز آن را پست کند.

شاید شما هم مدت هاست که به دنبال روش برای انجام این کار هستید اما نمی دانید که از چه روش هایی برای دانلود پست اینستاگرام استفاده کنید. زیرا یک روش خاص برای دانلود پست در اینستاگرام وجود ندارد و با استفاده از اینستاگرام نمی توانید این کار را انجام دهید و باید حتما از ابزار های جانبی برای این کار استفاده کرد.

در این مقاله از سایت بانک فالوور می خواهیم چند نکته آموزشی در مورد دانلود پست اینستاگرام با 5 ابزار سریع و فوق العاده را برایتان ارائه دهیم تا با آن ها آشنا شوید. و با خرید خدماتی مثل خرید فالوور و لایک و خرید بازدید استوری اینستاگرام از سایت بانک فالوور کاربران صفحه خود را بالا ببرید.

بهترین ابزار دانلود پست اینستاگرام

در بخش های بالاتر هم اشاره شده است که کاربران نمی توانند به صورت مستقیم برای استفاده از اینستاگرام اصلی دانلود پست دیگران را انجام دهند و باید از چند نوع ابزار برای این منظور استفاده کنند.

1.استفاده از اینستاگرام غیر رسمی برای دانلود پست اینستاگرام

آیا با اینستاگرام های غیر رسمی آشنا هستید و نام آن ها را می دانید؟ حتی اگر خودتان هم از این نوع اینستاگرام ها استفاده نکرده اید شاید نامشان را شنیده اید که برخی اینستاگرام های غیر رسمی در بازار وجود دارند.

در واقع اینستاگرام های غیر رسمی همان برنامه هایی هستند که بر بستر خود اینستاگرام فعالیت دارند ولی خب امکانات و ویژگی های جانبی زیادی می توان در آن ها پیدا کرد که یکی از این امکانات هم دانلود پست اینستاگرام می باشد. چند نمونه از بهترین نوع اینستاگرام های غیر رسمی عبارتند از:

Gb Instagram

Og instagram

Gb Instagram

 

Insta royal

اینستا رویال

2.سایت دانلود پست اینستاگرام

شاید برخی از کاربران اینستاگرام به علت این که به گوشی همواره خود دسترسی ندارند و یا به هر دلیل دیگری نمی خواهند از آن برای وارد شدن به اینستاگرام استفاده کنند می توانند از انواع وب سایت های مختلف استفاده کنند. در بخش زیر چند نمونه از بهترین آن ها را معرفی می کنیم.

igram 3.وب سایت

سایت igram

از جمله مهمترین وب سایت های که به شما در زمینه دانلود پست اینستاگرام می  می باشد.igram تواند کمک کند وب سایت

در واقع علت معروف بودن این وب سایت این است که در گوگل صاحب رتبه 1 می باشد و مخاطبان بسیار زیادی را هم از سر تا سر جهان جذب خود کرده است. پنل کاربری این وب سایت بسیار ساده و آسان می باشد و به راحتی می توانید با استفاده از آن اقدام به دانلود پست اینستاگرام بکنید.

4.وبسایت دیجی فالوور

وبسایت دیجی فالوور 

پس از معرفی وب سایت بالا، یکی دیگر از مهم ترین و بهترین وب سایت هایی می باشد که می توانیم برایتان ارائه دهیم سایت دیجی فالوور است که

igram  از نظر رتبه بندی و کیفیت این سایت تقریبا نزدیک به سایت می باشد. این وب سایت همانند سایت قبلی از نظر ظاهری بسیار زیبا و رابط کاربری آسانی دارد که توجه خیلی از مخاطبان را به خود جلب کرده است. اگر سوال داشته باشید که نحوه دانلود از این وب سایت چگونه می باشد می توان گفت که عین سایت قبلی می باشد و به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

gem downloader 5.برنامه

برنامه gem downloader

با استفاده کردن از این اپلیکیشن می توانید به راحتی هر پستی که خواستید را در اینستاگرام دانلود و ذخیره کنید. نحوه کار کردن با آن بسیار راحت می باشد.

کافی است که برنامه را دانلود و نصب کنید. سپس وارد اینستاگرام شوید و پستی را قصد دانلود کردنش را دارید باز کنید و از قسمت 3 نقطه که بالای پست وجود دارد گزینه کپی لینک را بزنید و در این برنامه پیست کنید. سپس به راحتی کار دانلود پست اینستاگرام آغاز می گردد.

پس در نتیجه می توان گفت که به علت محدودیت خود اینستاگرام در این زمینه، کاربران مجبورند برای دانلود پست اینستاگرام از برخی ابزار ها و برنامه های جانبی استفاده کنند.

سایت بانک فالوور هم برای آشنایی بیشتر مخاطبان اینستاگرام این مقاله را آماده کرد تا بتوانید کار های خود را بهتر در این شبکه اجتماعی انجام دهید. امیدواریم که بتوانید با استفاده از روش های معرفی شده در این مقاله آموزشی خیلی راحت تر پست دیگران را دانلود کنید. 

منبع مقاله

برخی سوالات متداول کاربران در مورد دانلود پست اینستاگرام

آیا دانلود پست از طریق خود اینستاگرام ممکن است؟

خیر متاسفانه همچنین قابلیتی در خود اینستاگرام وجود ندارد اما می توانید با استفاده از روش هایی که در این مقاله برایتان ارائه دادیم این کار را انجام دهید.

دو سایت دانلود پست اینستاگرام کدامند؟

سایت igram و سایت دیجی فالوور برای دانلود پست و استوری بسیار مناسب هستند.

برای خواندن این مقاله به صورت افلاین PDF را دانلود کنید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *