بستن تبلیغات اینستاگرام ، حذف تبلیغات اینستاگرام با روش های جدید

بستن تبلیغات اینستاگرام ، حذف تبلیغات اینستاگرام با روش های جدید

از وقتی که تبلیغات اینستاگرام به این شبکه اجتماعی اضافه شده است می توان گفت که تا حدودی در فید اغلب کاربران وجود دارد و نشان داده می شوند. به این دلیل هم اغلب کاربران به دنبال راه و روش هایی برای حذف کردن تبلیغات اینستاگرام می باشند.

اما نمی دانند که از کجا می توانند آنها را حذف کنند. به این دلیل در این مقاله از سایت بانک فالوور تصمیم گرفته ایم بهترین راهکار مقابله با تبلیغات بی ربط اینستاگرام را برایتان ارائه دهیم تا از شر این تبلیغات بی جا خلاص شوید.

همان طور که همه می دانید در حال اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در میان مردم شناخته می گردد و کاربران استقبال بی نظیری از اینستاگرام می کنند.

به این علت اغلب کمپانی ها اعتقاد دارند که با استفاده از این برنامه می توانند بهترین بازخورد را مشاهده کنند. اما خب طبیعی است که تبلیغات زیادی هم چیزی نیست که کاربران از آن راضی باشند. پس آن ها هم در نتیجه به دنبال راهکار هایی می گردند تا آن ها را حذف کنند و آنها را مشاهده نکنند.

روش های حذف تبلیغات در اینستاگرام

یکی از مهمترین مواردی که در مورد تبلیغات مد نظر است این می باشد که هر چه بیشتر با پیج یک برند در تعاملا باشید و یا پست های آن را مشاهده کنید احتمال این که تبلیغات ان برند هم برایتان نمایش داده شود بیشتر می باشد.

در واقع تبلیغات در اینستاگرام ارتباط مستقیم با فعالیت خودتان در اینستاگرام دارد. در واقع هر چه که شما پست های یک پیج را بیشتر لایک کنید و یا آن ها را بازدید می کنید و کامنت قرار دهید طبیعی است که تبلیغات آن ها هم برایتان بیشتر نمایش داده می شوند.

اگر لایک پست هایتان پایین است و در تلاش برای زیاد شدن لایک پست هایتان هستید با خرید لایک اینستاگرام از بانک فالوور به راحتی در کمتر از چند ثانیه لایک پستت رو افزایش بده.

البته علاوه بر این موارد، اینستاگرام به چیز های دیگر هم اهمیت می دهند و نوع فعالیت شما در سایت های دیگر را نیز در نظر می گیرد. به عنوان مثال می توان یک نوع محصول را که در قسمت گوگل جست و جو می کنید و سپس تبلیغات زیادی از آن محصول را نیز مشاهده می کنید.

تبلیغات در کجا به شما نمایش داده می شوند؟

Sponsored اصولا تمامی تبلیغات در بخش اصلی و قسمت استوری با عنوان

برایتان نمایان می شوند. در قسمت پایینی تمامی تبلیغ ها، معمولا بر حسب هدف برند ها از تبلیغات، یک دکمه وجود دارد.

install now به عنوان مثال در صورتی که تبلیغ یک اپلیکیشن باشد، دکمه

shop now وجود دارد ولی مثلا اگر تبلیغ یک محصول خاص باشد،   

را مشاهده می کنید.

ولی خب حذف کردن این تبلیغات چگونه می باشد؟ اگر بخواهیم راستش را بگوییم، در واقع هیچ گزینه ای برای حذف دائمی تبلیغات وجود دارد و شما فقط میتوانید این تبلیغاتی که واقع اذیت می کنند را حذف کنید. در این صورت در سری های بعدی که وارد این برنامه می شوید دیگر آن تبلیغات برایتان نمایان نمی شوند.

1.انتخاب کردن دسته ای خاص از تبلیغات

با توجه به این که حذف دائمی تمامی تبلیغات وجود ندارند، شما باید خودتان تعیین کنید که چه نوع تبلیغاتی را نمی خواهید اصلا مشاهده کنید. با استفاده کردن از مراحل زیر می توانید تبلیغات را به صورت کامل حذف کنید:

در ابتدا بهتر است به قسمت پروفایل خودتان وارد شوید و سپس روی آیکون 3  را بزنید.setting خطی کلیک کنید و گزینه

 کلیک کنید تا یک پنجره دیگر برایتان باز Ads در مرحله بعدی، روی گزینه

 قادر هستید هر موضوعی که اینستاگرام بر حسب ad activity  شود.در بخش

فعالیت شما در این برنامه انتخاب کرده اید را مشاهده کنید.

اگر بخواهید موضوعاتی را انتخاب کنید که برایتان اصلا نمایش داده نشوند می  را وارد کنید. ad topics توانید گزینه

با استفاده از این روش ها دیگر جهت حذف کردن تبلیغات اینستاگرام در قسمت گوگل، و یا به صورت دقیق تر تبلیغاتی تنها با با یک بار جست و جو کردن در گوگل برای شما نشان داده میشوند یک راه وجود دارد و در جلوی شما قرار گرفته است.

hide ad 2.حذف تبلیغات در اینستاگرام با استفاده از روش

پنهان کردن تبلیغات اینستاگرام

روش دومی که برای حذف کردن تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد هاید کردن آن ها می باشد. در این روش شما قادر هستید تبلیغات مورد نظرتان را که نمی خواهید، هاید کنید تا اصلا به شما نمایش داده نشوند.

اگر بخواهید این کار را انجام دهید زمانی که تبلیغ مورد نظر را مشاهده کردید، بر روی گزینه سه نقطه که در سمت راست بالای پست وجود دارد ضربه بزنید  را انتخاب کنید. hide ad گزینه

اگر این گزینه را وارد کنید یک علت از شما پرسیده می گردد که چرا می خواهید این تبلیغ را حذف کنید؟ در این صورت یک گزینه از میان آن ها انتخاب کنید و در اختیار اینستاگرام قرار دهید.

با استفاده از این روش، تبلیغات موجود در این حوزه انتخاب شده به مرور کم تر خواهند شد و در نهایت به صورت کل برایتان نمایش داده نمی شوند.

3. ریپورت کردن تمامی پست های تبلیغاتی

سومین روش برای حذف کردن تبلیغات در اینستاگرام، ریپورت کردن آن ها می باشد. در واقع با انتخاب کردن گزینه ریپورت، قادر هستید یک نوع تبلیغ را به علت نقض اصول و قوانین اینستاگرامی گزارش دهید.

4. بلاک کردن پیج هایی که منبع تبلیغات می باشند!

بلاک کردن پیج تبلیغاتی

آخرین و چهارمین روش برای مقابله با تبلیغات در اینستاگرام، بلاک کردن صفحه ای می باشد که تبلیغات را ارسال می کند. با بلاک کردن پیج های تبلیغ کننده، دیگر تبلیغات مربوطه را مشاهده نمی کنید.

ما در این مقاله سعی کرده ایم راهکارهای حذف کردن تبلیغات در اینستاگرام را برایتان ارائه دهیم. در صورت مواجه شدن با هرگونه سوال و یا مشکل، می توانید با کارشناسان سایت بانک فالوور ارتباط برقرار کنید و آن ها را برطرف کنید. 

منبع مقاله

سوالات متداول بستن تبلیغات اینستاگرام

ایا میتوان تبلیغات را در اینستاگرام بست؟

بله شما میتوانید با روش هایی مثل بلاک کردن و ریپورت کردن پیج های تبلیغ کننده تبلیغ را ببندید.

ایا میتوان تبلیغات را در اینستاگرام به صورت همیشگی حذف کرد؟

نخیر این امکان وجود ندارد اینستاگرام اجازه حذف تبلیغ را به کاربران نمیدهد.

چگونه میتوانیم تبلیغات اینستاگرام را ببندیم؟

شما میتوانید با روش هایی مانند بلاک کردن و همچنین ریپورت کردن تبلیغات اینستاگرام را کاهش دهید اما متاسفانه تا امروز رباتی برای این کار ساخته نشده است.

آیا حذف همیشگی تبلیغات در اینستاگرام امکان پذیر است؟

متاسفانه اینستاگرام این اجازه را تا امروز به کاربران خود نداده است و امکان این کار وجود ندارد اما با روش هایی که در این مقاله بیان کردیم میتوانید این موضوع را به شدت کاهش دهید تا جایی که اذیت کننده نباشند.

برای حذف تبلیغات اینستاگرام نیاز است برنامه ی خاصی را نصب کنیم؟

خیر اگر شما مقاله ای که برایتان نوشته شده است را بخوانید به راحتی میتوانید با استفاده از آن روش ها این کار را انجام دهید.

برای خواندن این مقاله به صورت افلاین pdf را دانلود کنید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *