آموزش ساده بیزینسی کردن اکانت اینستاگرام (تصویری)

آموزش ساده بیزینسی کردن اکانت اینستاگرام (تصویری)

اینستاگرام یکی از بهترین شبکه های اجتماعی در حال حاضر می باشد که افراد زیادی در دنیا از کاربران آن هستند. علت محبوبیت اینستاگرام این است که این شبکه اجتماعی روز به روز در حال پیشرفت می باشد.

تا این لحظه اینستاگرام قابلیت بسیار جالب و جدید را در اختیار کاربران خود قرار داده است و هر روز هم یکی از جدید ترین آن ها را برای کاربران رونمایی می کند.

یکی از جالب ترین امکانات و ویژگی های اینستاگرام، قابلیت داشبورد بیزینس اینستاگرام می باشد که از بهترین آپشن های آن است. از این گزینه برای رونق دادن به کسب و کار های مختلف اینستاگرامی استفاده می کنند.

اگر می خواهید در اینستاگرام بهتر دیده شوید و در راستای توسعه دادن به یک برند می باشید خوب است که پیج خودتان را به اکانت بیزینسی تبدیل کنید. اما خب طبیعی است که شما از این قابلیت هم زمانی می توانید بهتر استفاده کنید که نیاز و علاقه مندی های کاربران خودتان را بشناسید و در این راستا فعالیت داشته باشید.

اما چگونه می توان به صورت دقیق با ساعت فعالیت کاربران، علایق آن ها و… مطلع شد؟ اما باید بدانید که تمامی این اطلاعات را می توانید با بررسی و تجزیه و تحلیل پیج های تجاری به دست بیاورید.

پس بعد از این که پیج خود را به یک اکانت بیزینسی تبدیل کردید باید در راستای پیشرفته شدن از این طریق تلاش کنید. وگرنه تنها تبدیل پیج معمولی به پیج تجاری نمی تواند به کار شما بیاید.

پس برای آشنایی بیشتر با داشبورد پیشرفته برای اکانت های بیزینسی می توانید ما را تا انتهای این مقاله آموزشی بانک فالوور، همراهی نمایید.

داشبورد پیشرفته برای اکانت های بیزینسی چیست؟

خوب است بدانید که در سال 2021 اینستاگرام آپدیت جدیدی را در اختیار کاربران قرار داد که در این آپدیت جدید امکانات زیادی اضافه کرده بود. یکی از این امکانات و ویژگی های مهم اینستاگرام همان داشبورد حرفه ای اینستاگرام می باشد.

در واقع اینستاگرام یک پلتفرم را جهت راهنمایی کردن پیج های بیزینس در اختیار آنها قرار داده است. پیج های بیزینسی در اینستاگرام می توانند با استفاده کردن از این گزینه کار خود را خیلی آسان تر انجام دهند و براساس یک آنالیز خودکار کار های خود را پیش ببرند.

در واقع شما با استفاده از این قابلیت می توانید بر اساس قوانین و الگوریتم های اینستاگرام حرکت کنید و بهتر پیج خود را به سمت حرفه ای شدن بکشید. توصیه سایت بانک فالوور در این راستا این می باشد که حتما از این داشبور حرفه ای استفاده کنید.

برای داشتن یک حسااب حرفه ای نیز با خرید پیج اینستاگرام از سایت بانک فالوور یک حساب قدرتمتد داشته باشید و در مسیر پیشرفت از رقبا پیش بگیرید.

نحوه دسترسی به داشبورد حرفه ای اینستاگرام از کجا است؟

با توجه به این که در بخش های بالاتر در مورد مزیت های داشبورد حرفه ای مطالبی را مطالعه کرده اید حال شاید بخواهید با نحوه دسترسی به این قسمت آشنا شوید. اگر مراحل زیر را طی کنید می توانید به راحتی به داشبورد حرفه ای اینستاگرام دسترسی پیدا کنید.

در ابتدا وارد اینستاگرام شوید.

سپس به قسمت پروفایل وارد شوید.

حال در نوار بالایی اکانت خود، گزینه زیرا را مشاهده می کنید که باید روی آن کلیک کنید:

Professional dashboard

حال باید وارد این قسمت شوید و بتوانید به خوبی عملکرد خودتان را در اینستاگرام بررسی کنید.

داشبورد پیشرفته برای اکانت های بیزینسی چیست؟

در صفحه ای که برایتان باز شده است می توانید به صورت نموداری عملکرد خودتان را به مدت 30 روز گذشته بررسی کنید.

در واقع اگر بخواهیم واضح تر برایتان بیان کنیم می توانیم اینجوری بگوییم که می توانید با استفاده از نمودار برنامه تمامی روزهایی که عملکرد خوبی داشته اید را در روی های دیگر نیز در اکانت خود انجام دهید و از این طریق بتوانید روز به روز پیشرفت کنید.

اگر می خواهید بهتر عمل کنید خوب است برنامه های روزانه خود را با تاریخ یادداشت کنید. از این طریق در ذهن شما باقی می ماند که چه روز هایی چه فعالیت هایی انجام داده اید.

گزینه های داشبورد حرفه ای اینستاگرام

قسمت داشبورد حرفه ای دارای 3 گزینه می باشد که در قسمت زیر برایتان بیان می کنیم:

Promotions

در واقع این گزینه برای تبلیغ کردن محتوای شما گذاشته شده است. از این طریق می توانید کسب و کار و برند خودتان را توسعه دهید. برای این که بتوانید از این قسمت استفاده کنید باید یک پست را انتخاب کنید و به اینستاگرام واگذار کنید تا بر روی آن تبلیغات انجام دهد.

Branded content approvals

نام این قسمت تاییدیه برند ها می باشد که با استفاده از این گزینه می توانید با کسب و کار هایی که به برند شما مشابه می باشند ارتباط برقرار کنید. در این صورت می توانید برای آنها درخواست و یا تبلیغات ارسال کنید.

Saved replies

پاسخ هایی که سیو می شوند در واقع همان پیام هایی هستند که شما می توانید آن ها را ذخیره کنید. با استفاده از این گزینه می توانید پیام های پرتکرار را ذخیره کنید تا هر روی برای فرستادن همچین پیام هایی وقت نگذارید. در این صورت می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید.

Tips and resources

این قسمت با عنوان مقالات آموزشی می باشد که در آن نکات مهم که توسط اینستاگرام با توجه به کسب و کار شما ذخیره شده اند را نشان می دهد. در واقع همه این نکات راهنمایی ها و ترفند هایی هستند که از طرف اینستاگرام به صورت روزانه آپدیت می شوند.

به پایان این مقاله آموزشی از سایت بانک فالوور نیز رسیدیم. امیدواریم که با مطالعه کردن مطالب بالا بتوانید به خوبی با بخش داشبورد حرفه ای اینستاگرام آشنا شوید و از آن استفاده کنید.

منبع مقاله

سوالات رایج بیزینسی کردن اکانت اینستاگرام

چگونه می توانیم به قسمت داشبورد حرفه ای اینستاگرام دسترسی پیدا کنیم؟

در بخش های بالا تر در مورد روش های دسترسی به داشبورد حرفه ای مطالب را بیان کردیم.

برای استفاده از داشبورد حرفه ای اینستاگرام چه کاری باید انجام دهیم؟

اولین کار برای استفاده از داشبورد حرفه ای اینستاگرام تبدیل پیج به بیزینس اکانت می باشد.

برای خواندن این مقاله به صورت افلاین pdf را دانلود کنید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *