7 ابزار دیدن استوری بدون سین خوردن با اندروید و Ios

7 ابزار دیدن استوری بدون سین خوردن با اندروید و Ios

5/5 - (7 امتیاز)

آیا می دانید که چگونه می توان استوری های اینستاگرام را بدون سین خودرن بازدید کرد؟ آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید و به آن نیازمند شده اید؟ ممکن است این اتفاق برای همه پیش بیاید که بخواهد استوری یک فرد دیگر را بدون سین خوردن مشاهده کند.

اما خب شاید خیلی از کاربران با این موضوع آشنا نباشند و از روش های این کار مطلع نباشند.

ابزار های بسیار حرفه ای در این زمینه وجود دارد که شاید شما از آن ها اطلاع ندارید. 7 ابزار دیدن   استوری بدون سین خوردن با اندروید و آی او اس وجود دارد که می خواهیم در این مقاله آموزشی برایتان معرفی کنیم.

حتی احتمال دارد با این ابزار ها آشنا باشید ولی طرز استفاده از آن ها را ندانید. اما ما می خواهیم علاوه بر معرفی این ابزار ها، نحوه کار با آن ها را نیز برایتان توضیح دهیم.

با استفاده کردن از این ابزار ها قادر هستید هم استوری های پیج های پابلیک و هم پیج های خصوصی را بدون این که سین بخورند مشاهده کنید. اما خب مخفی دیدن استوری های بقیه کار زیاد خوبی هم نیست.

ولی خب گاها پیش میاد که بخواهید استوری یک نفر خاص را این گونه مخفیانه مشاهده کنید. پس برای آشنایی با این روش ها و ابزار ها مطالب زیر را مطالعه کنید. و یا اگر میخواهید بازدید استوری بالایی داشته باشید با خرید بازدید استوری از سایت بانک فالوور ویو استوریتونو بالا ببرید.

مهم ترین ترفند های دیدن استوری دیگران بدون سین خوردن

همان طور که در بخش های بالا تر توضیح دادیم در این مقاله بهترین و مهم تزرین روش های دیدن استوری دیگران بدون متوجه شدن آن ها معرفی می کنیم. 7 ابزار مهم در این زمینه وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

1.وب سایت دیدن استوری بدون سین خوردن

با توجه به این که می خواهیم ابزار هایی برایتان معرفی کنیم که هم افراد دارای سیستم اندروید و هم آی او هس قادر به استفاده از آن باشند، به این دلیل یک وب سایت برایتان معرفی می کنیم.

در واقع در این نوع وب سایت ها در ابتدا یوزر نیم پیج مورد نظرتان را در خواست می کند و سپس اقدام به نمایش استوری های آن ها برایتان می کند. البته در این نوع وب سایت ها علاوه بر مشاهده استوری ها بدون سین خوردن، می توانید استوری های مورد نظر را دانلود کنید.

دو مورد از بهترین وب سایت های فعال در این زمینه را می توانید در قسمت زیر مشاهده کنید:

Stories ig

Storydownloader

وب سایت دیدن استوری بدون سین خوردن

از جمله مهم ترین مزیتی که این دو وب سایت نسبت به دیگر روش ها دارند سرعت بالای دانلود می باشد.

 2 حالت روح اینستاگرام های غیر رسمیghost mode.

دومین روشی که می توانیم برایتان ارائه دهیم استفاده کردن از حالت روح می باشد. اما شاید حال با خود بگویید که مگر اینستاگرام حالت روح دارد؟ خیر خود اینستاگرام اصلی این قابلیت را ندارد. اما برای استفاده کردن از این حالت روح باید اقدام به دانلود اینستاگرام های غیر رسمی بکنید.

اما یکی از مهم ترین معایبی که چنین اینستاگرام هایی دارند این است که به زور می توان آن ها را آپدیت کرد و برای آپدیت کردن باید کلی منتظر ماند. زیرا سازنده های چنین اینستاگرام هایی معمولات آپدیت های بعدی را به سختی قرار می دهند.

3.معرفی بهترین برنامه ها برای دیدن استوری دیگران بدون سین خوردن

برنامه نویس های معروفی برای طراحی کردن برخی اپلکیشن ها زیاد تلاش کرده اند و برنامه هایی را طراحی کرده اند که می توانید از طریق آن ها استوری های دیگران را بدون سین خوردن مشاهده کنید. ما هم خواستیم که دو نمونه از بهترین نوع این اپلکیشن ها را برایتان معرفی کنیم:

که مناسب برای سیستم عامل اندروید می باشد.Blindstory watch

که برای آی او اس مناسب می باشد.Story viewer for insta

وب سایت دیدن استوری بدون سین خوردن

 

 4 مناسب برای مرور گر کروم hidden gram .

یکی دیگر از ابزار هایی که در این قسمت می خواهیم برایتان معرفی کنیم تا با استفاده از آن استوری دیگران را بدون سین خوردن مشاهده کنید، این افزونه می باشد.

در صورتی که نمی توانید از گوشی موبایل استفاده کنید و به هر علتی به آن دسترسی ندارید می توانید از مرورگر دسکتاپ برای این کار استفاده کنید و    رابه کار ببرید.hiddengram افزونه ای به نام

جهت دیدن استوری دیگران بدون سین خوردن با استفاده از این افزونه کافی است که مراحل زیر را طی کنید.

در ابتدا وارد مرورگر کروم شوید و سپس گزینه زیر را لمس کنید.

Add to chrome

مناسب برای مرور گر کروم hidden gram

سپس افزونه مورد نظرتان را پیدا کنید و آن را فعال کنید.

سپس وارد اینسناگرام شوید و به راحتی استوری دیگران را بدون سین خوردن مشاهده کنید.

 5 ترفند جالب قطع اینترنت برای دیدن استوری بدون سین خوردن

اگر بخواهیم یک ترفند بسیار قدیمی را برایتان معرفی کنیم قطع کردن اینترنت می باشد. برای انجام این کار وارد اینستاگرام شوید و زمانی که در صفحه اینستاگرام هستید سریع اینترنت گوشی خودتان را قطع کنید. در این صورت می توانید به راحتی استوری مورد نظر را بدون سین خوردن مشاهده کنید.

6 سین استوری و سپس بلاک کردن پیج مورد نظر

شاید برایتان خوشایند نباشد این روش! اما یکی از آسان ترین روش هایی که می توانید با استفاده از آن مشاهده استوری بدون سین خوردن داشته باشید این است که در ابتدا استوری مورد نظر را مشاهده کنید و سپس سریع آن پیج را بلاک کنید.

برای مشاهده استوری بدون سینstoriesig 7. استفاده از سایت

یکی دیگر از بهترین ابزار هایی که می توان از طریق آن این کار را انجام داد سایت معرفی شده می باشد. کافی است که وارد سادیت شوید و آیدی اینستاگرام پیج مورد نظرتان را در آن وارد کنید.

پس در صورتی که نیاز داشتید استوری یک فرد خاص را مشاهده کنید اما سین نخورد می توانید از ترفند های جالب که در بالا گفته شد استفاده کنید.

منبع مقاله

سوالات متداول ابزار دیدن استوری بدون سین خوردن با اندروید و Ios

کدام سایت برای دیدن استوری بدون سین بهتر است؟

دوسایت Storydownloader و Stories IG برای دیدن استوری بدون سین خوردن برای شما پیشنهاد میکنیم.

بهترین برنامه ها برای دیدن استوری بدون سین کدامند؟

برنامه Blindstory watch برای اندروید و برنامه Story viewer for insta برای آی او اس .

برای خواندن این مقاله به صورت افلاین pdf را دانلود کنید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *