10 ترفند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی (رایگان و تضمینی)

10 ترفند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی (رایگان و تضمینی)

یکی از راه های رسیدن به موفقیت در اینستاگرام، افزایش فالوور اینستاگرام می باشد چرا که اعتبار و ارزش یک اکانت و پیج تجاری به بالا رفتن تعداد دنبال کننده وابسته است.

با گذشت زمان و بروز رسانی های اخیر اینستاگرام شاهد هستیم که این اپلیکیشن یکی از محبوب ترین شبکه های مجازی واقع شده است و میلیون ها کاربر مشغول استفاده از این اپلیکیشن هستند. همین امر باعث شده تا افراد به فکر راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام بیفتید.

یکی از مهمترین موضوعی که در هنگام استفاده از اینستاگرام مطرح است افزایش فالوور واقعی و ایرانی می باشد، برای موفق بودن در کسب و کار باید تعداد کاربرانی که صفحه شما را دنبال می کنند بالا باشد این زیاد بودن تعداد دنبال کننده نشانه اعتبار شماست. برای این که بتوانید در این راه به موفقیت دست بیابید باید ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام را به خوبی بشناسید.

 

خرید فالوور اینستاگرام درست است یا نه؟

خرید فالوور اینستاگرام تنها یک راه افزایش فالوورر می باشد افرادی که به تازگی شروع به کار در فضای مجازی کرده اند گمان می کنند که برای بهتر دیده شدن باید دست به خرید فالوور بزنند چون با پایین بودن تعداد فالوور های پیج جذب مشتری دشوار خواهد بود اما این یک باور درست نیست برای پیشرفت و بالا رفتن دنبال کننده پیج با انجام ترفند های گوناگون می توان تعداد فالوور را به راحتی بالا برد.

توجه داشته باشید که اگر قصد دارید فالوور خریداری کنید بهتر است از فالوور های واقعی و در عین حال ایرانی استفاده کنید و در طول فعالیت خود سعی کنید با کمک گرفتن از تکنیک ها دنبال کننده ها را افزایش دهید. شما میتوانید از سایت بانک فالوور اقدام به خرید فالوور واقعی اینستاگرام بکنید.

بهتر است بدانید که خرید فالوور فیک اینستاگرام که برای الگوریتم های اینستاگرام قابل تشخیص باشد، بزرگترین اشتباه کسب و کارتان می باشد زیرا با فعالیت نکردن آن ها بالا نرفتن تعداد لایک و کامنت پست ها کاربران به راحتی از فیک بودنشان با خبر می شوند و همین امر باعث می شود که فالوور ها نتوانند به شما اعتماد کنند.

 

یک پروفایل خاص و مرتبط به شغل خود انتخاب کنید

به احتمال زیاد در بازار که خرید می کنید به سراغ مغازه ها و بوتیک هایی می روید که ویترین آن ها بسیار خاص و جذاب چیده شده اند، در اینستاگرام نیز پروفایل نقش ویترین پیج را ایفا می کند. اگر برای پروفایل پیج خود از عکس های بی کیفیت استفاده کنید نمی توانید به موفقیت دلخواه خود برسید زیرا اینستاگرام شبکه مجازی است که بر پایه تصویر می باشد وجود یک پروفایل خاص با کیفیت و مرتبط به برند و کار شما یک امر ضروری می باشد.

 

سعی کنید در بیو به معرفی خود بپردازید

برای این که افزایش فالوور داشته باشید باید پروفایل شما کامل و بی نقص باشد در بیو حتما درباره خود اطلاعات مفید و کامل بنویسید، درباره نوع کسب و کارتان نیز توضیحات مختصر و مفید ارائه دهید تا با خواندن بیو کاربر بداند که محتوای پیج شما چیست. بدانید که در بیو خود می توانید لینک پرداخت خود را نیز قرار دهید تا کاربران آگاه شوند که کسب و کارتان واقعی است.

 

از وب سایت خود برای بالا بردن فالوور اینستاگرام کمک بگیرید.

امروزه بسیاری از افراد که در شبکه های مجازی کسب و کاری را راه اندازی کرده اند یک وب سایت مخصوص به خود دارند. استفاده کردن از وب سایت یک راه بسیار عالی و کاربردی می باشد.

 

از پست های مسابقه ای و چالش برانگیز برای بیشتر دیده شدن استفاده کنید

یکی از راه هایی که بسیار پیشنهاد می شود تا با کمک آن باعث افزایش فالوور اینستاگرام شوید به کار بردن پست های چالشی در پیج می باشد.

باید در این مواقع پست هایی تولید کنید که دنبال کنندگان را تشویق به دنبال کردن صفحه کاری شما کند و در این میان هدایای نفیس و ارزشمندی را نیز برای آن ها در نظر بگیرید.

 

با انجام تبلیغات آنلاین و آفلاین به افزایش فالوور اینستاگرام بپردازید

یکی دیگر از کاربردی ترین روش افزایش فالوور اینستاگرام به کار بردن تبلیغات آنلاین و آفلاین می باشد.

تبلیغ آنلاین به آن دسته تبلیغاتی گفته می شود که در فضای مجازی همانند اینستاگرام تلگرام و… انجام می شود. اما تبلیغات آفلاین در کسب و کار های قدیمی و سنتی انجام می شود و برای تبلیغ به صورت آفلاین افراد سعی می کنند روی بنر یا بروشور و تراکت شغل خود را به مردم معرفی کنند و در زمان معرفی کردن آدرس صفحه مجازی خود را نیز در گوشه ای درج می کنند.

 

لوکیشن خود را نیز تگ کنید

یکی دیگر از قابلیت هایی که با بروز رسانی های اخیر اینستاگرام برای کاربران فراهم شده است تگ کردن لوکیشن می باشد. این کار باعث می شود تا پست و محتوا برای افرادی که در منطقه تگ شده زندگی می کنند نمایش داده شود. با تگ کردن منطقه مورد نظر و با گذشت زمان اندکی شاهد تغییرات در پیج خود خواهید شد.

 

زمان صحیح پست گذاری را بیابید

یکی دیگر از مهم ترین بخش هایی که باید بسیار به آن توجه کنید زمان درست منتشر کردن پست می باشد شما باید نسبت به فعالیتی که دارید زمان حضور بیشتر فالوور هایتان را در شبکه مجازی بشناسید و در بهترین موقعیت شروع به انتشار محتوای تولید شده کنید تا با این کار به پیشرفت خود کمک نمایید. زیرا شناخت ساعات درست انتشار پست باعث بیشتر دیده شدن محتوا می شود.

 

از منشن و هشتگ ها به طور صحیح استفاده کنید

از دیگر روش هایی که باعث افزایش فالوور اینستاگرام می شود به کار بردن هشتگ ها و منشن ها به طور صحیح می باشد. از منشن ها می توانید در استوری خود برای کاربرانی که نرخ تعامل آن با دنبال کنندگان خود بالا است استفاده کنید. اما هشتگ ها که طریقه استفاده کردن آن ها بسیار مهم است.

برای این که بتوانید با کمک هشتگ ها بازدید پیج خود را بالا ببرید باید از هشتگ که مناسب با محتوای شما است استفاده کنید تعداد به کار بردن آن نیز در کپشن بسیار مهم است و استفاده کردن از هشتگ های انگلیسی به تعداد دو الی سه عدد برای پست های فارسی زبان مناسب است و از هشتگ های دیگر که به زبان فارسی هستند باید به تعداد هشت الی ده مورد به کار ببرید توجه داشته باشید که تعداد بالای هشتگ هیچ کمکی به بیشتر دیده شدن پست شما نخواهند کرد.

 

قانون تعامل 30 دقیقه ای را برای افزایش فالوور اینستاگرام فراموش نکنید

این قانون یکی از بهترین روش ها برای افزایش فالوور اینستاگرام به حساب می آید در این مرحله شما قبل از انتشار پست خود بهتر است نیم ساعت جلو تر  به تعامل با افراد دیگر مشغول شوید تعامل به این منظور است که شما در این زمان باید مشغول لایک کردن پست های صفحات کاربران باشید و برای هر پست کامنت نیز بگذارید، در این میان افراد متقابلاً به پیج شما سر خواهند زد و این روش به یک تکنیک عالی و همیشگی برای بالا بردن تعداد دنبال کننده به حساب می آید.

روش های بالا بردن تعداد دنبال کننده در اینستاگرام فقط این چند مورد نیستند شما می توانید راه های دیگری را نیز امتحان کنید تا با گذشت زمان کمی به تعداد بالایی فالوور دست بیابید و بتوانید کسب و کاری پر رونق داشته باشید.

 

برای مطالعه بیشتر در مورد افزایش فالوور اینستاگرام شما را دعوت به مطالعه این مقاله انگلیسی میکنم. (مقاله انگلیسی)

سوالات متداول ترفند های افزایش فالوور اینستاگرام

راه های کم هزینه و رایگان برای افزایش فالوور چیست؟

هشتگ گذاری مناسب ، تولید محتوای جذاب ، خرید فالوور از منبع مطمعن ، فالو و انفالو و…

افزایش فالوور با تبلیغ کردن به صرفه است یا با خرید فالوور؟

هزینه تبلیغات سربه فلک کشیده برای کسب و کار های نوپا توصیه نمیشود خرید فالوور از سایت های معتبر مثل بانک فالوور سرعت پیشرفت شما را چند برابر می کند.

برای خواندن این مقاله به صورت افلاین PDF را دانلود کنید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *